Kadın Aksesuar

Kadınlar o kadar enteresan varlıklardır ki, bazen hiç ummadığınız bir hediye onları sizin tahmin ettiğinizden çok daha fazla mutlu eder, bazen de pahalı ve çok para vererek, bin bir zahmet ile satın almış olduğunuz bir hediye karşısında sizin beklediğiniz reaksiyonları göstermezler... Şimdi ne yapmalı ne etmeli? Kadınları hediye konusunda nasıl mutlu etmeli? Kadınlar için hediye seçenekleri, aslında o kadar geniştir ki, aklınız artık bir noktadan sonra karmakarışık bir hale gelir, ne alsam, ne götürsem diye... Ben bu noktada sizlere kendi önerilerimden bahsedeceğim, umarım beğeneceğiniz türden hediyeler seçmişimdir... Ya da umarım önerdiğim hediyeler, hediyeyi götüreceğiniz bayanı mutlu eder... Lütfen şayet önermiş olduğum hediyelerden birini almışsanız ve bu hediyeyi bir bayana vermişseniz olumlu veya olumsuz bir tepkileri bizlerle paylaşınız...

Kadınlar İçin Takı Hediyeleri

konu çizgisi
My name is - İsimli Kalp Kolye

Bayan Hediyesi & İsimli Kalp Kolye

Korkmayın, sevgilinize nazar değmeyecek! Üzerinde taşıyacağı bu şık nazarlık onu tüm kem gözlerden koruyacak. Şaka bir tarafa da, şayet sevgilinizin nazar gibi bir takım takıntıları veya inançları varsa, gelin bu sevgililer gününde ona üzerinde isminin baş harfinin yazılı olacağı bu zarif kolyeyi hediye edin. Kolye altın kaplamalı gümüş bir kolyedir. Üreticisi 2 yıl da garanti veriyor. Sevgililer günü için iyi bir hediye olacağı düşüncesindeyim. Sizin de aklınızda bulunsun.
konu çizgisi
Pırlanta Melek Kolye

Pırlanta Melek Tasarımlı Kolye

Meleklerin iyiliği ve güzellikleri simgelediğini hepimiz biliriz. İyi olan insanlar için ekseriyetle melek yakıştırması yapılır. Çünkü melek diye nitelendirilen kişiler, insanlara iyilik yapma arzusundadırlar ve bu insanların düşünceleri tamamen pozitif yöndedir. Kız arkadaşınızın yaklaşan Doğum günü için Melek Sevgilinize, Doğum Günü Hediyesi olarak Pırlanta Melek Kolyesi hediye etmeye ne dersiniz? Ellerinde siyah bir pırlanta taşıyan gümüş Pırlanta Melek Kolye, yaşadığınız sevginin sonsuz olması için avuçlarını açmış dua ediyor. Bu şık kolye tüm bayanların en değerli aksesuar takısı olacak kadar özel ve güzel. Melek figürü takı aksesuar alanında oldukça sık kullanılır, daha çok da mücevher figürleri olarak. Bu göz kamaştırıcı ve oldukça zarif olan melek elinde sevdikleri için sonsuz sevgisini temsil eden bir siyah pırlanta taşıyor. Sonsuz sevgisinin devamı için ise, başını göklere kaldırmış, dua ediyor. 
konu çizgisi
bayan aksesuar modelleriPırlanta İnci Kolye

Değerli bir taş olan pırlanta güzel bir işçilik ile bütünleştiğinde, ortaya kusursuz bir zarafet çıkıyor. Bütün zarafeti ile Pırlanta inci kolye huzurlarınızda. Pırlanta İnci Kolye içerisindeki beyaz incisi ve değerli taşı pırlantasıyla zarafetin yeni sembolü. Sevdiklerinize, özellikle yaklaşan Anneler günü için Annenize, Anneler Günü Hediyeniz şimdiden hazır ve burada! Ona, bir inci tanesi kadar duru ve saf, pırlanta kadar göz kamaştırıcı ve güzel olduğunu bu özel kolye ile hissettirebilirsiniz. Pırlanta İnci Kolye hem Anneniz, hem de kız arkadaşınız için ideal bir hediye olacaktır.
konu çizgisi
kadınlara hediye

Bayanlara Özel Hediye & Aşk incileri Takı Seti

Sevgilinize, onun sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebileceğiniz harika bir takı seti, aşk incileri takı seti ile karşınızda! İstiridye içerisinde kolye, yüzük ve küpe bulunan bu harika takı seti sevgililer gününü en güzel hediyesi olacaktır. İstiridye o kadar enteresan bir canlı ki, salgıladığı enzimlerle, içerisinde bulunan deniz kumundan, o göz alıcı, muhteşem, parlak incileri yapabilecek kudrette bir canlıdır. Birbirinden güzel aşk incileri, sevgilinize kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak ve sevgilinizi çok mutlu edecektir. Sevgililer gününe özel bir hediye bakıyorsanız, size aşk incilerini tavsiye ederim. Bu ürünü sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.
konu çizgisi
bayan kolye modelleri

Gerçek istiridye Damla Küpe Seti

Doğal taşların insanlar üzerindeki negatif enerjiyi aldığı yönünde bir çok yayın okuduğumu hatırlıyorum. Doğal taşlar içerisinde İnci taşlar ile ilgili ise bir çok efsane okuduğumu biliyorum. Mesela bir inanışa göre, inci içerisinde sihirli ve insanı koruyan bir gücün gizlendiği ve o kişinin tüm hayallerini ve rüyalarını gerçekleştirdiği şeklinde bir inanış vardır. Bu tip inanışlarınız var mıdır bilemiyorum ama, şimdi önereceğim sevgililer günü hediyesi, bayanların takı merakına fazlası ile cevap verecek harika bir inci küpe seti. Dünya'nın en değerli akoya incisi gerçek istiridye içerisinde ve 925 ayar gümüş ile süslenmiş olarak bayanların beğenisine sunuluyor.
konu çizgisi
bayan takı

Pırlanta Melek Kanadı Yüzük

Kelebekler, doğada güzelliğin ve saflığın simgesidir. Sevgiliniz de, sizin gönlünüzde bir kelebek kadar saf ve güzel değil mi? Belki de siz sevgilinize hitap ederken "Kelebeğim" diye hitap ediyorsunuzdur. Sevgililer günü için, yıl dönümü için veya doğum günü için, bayan sevgilinize takı türü bir hediye düşünüyorsanız, güzelliği, sadeliği ve tüm zarafeti ile sevgilinizin parmaklarında adeta hayat bulacak, pırlanta kelebek kanadı yüzüğünü ona hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Gerçekten de sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için inanılmaz güzel bir hediye olacaktır. 0,03 karat pırlanta ile süslenmiş bu gümüş yüzük, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biri.
konu çizgisi
Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Bileklik

Pırlanta 4 Yapraklı Yonca Bileklik

14 Şubat Sevgililer günü için kız arkadaşınıza, eşinize yani biricik sevgilinize, tasarımı tescilli olan, yonca şeklinde 4 adet kalbin bir araya gelerek oluşturduğu bu şık kolyeyi hediye edebilirsiniz. Göz alıcı şık pırlanta kolyenin şöyle bir avantajı daha var; özel bağlantı noktalarından isterseniz yan yana 4 adet kalp şeklinde kolyeyi sıralayabileceğiniz gibi, hepsini bir araya getirip yonca şeklini almasını da sağlayabilirsiniz. Sevgililer gününün en güzel hediyesi olacak ve sevgiliniz eminim bu kolyeye bayılacaktır. Hem tasarımı hem de, taşıdığı anlam açısından kesinlikle bu hediyeyi bayan sevgiliniz için tavsiye ediyorum.
konu çizgisi
sevgili için hediye

Pırlanta Sonsuzluk Kolyesi

"Aşk, sonsuza kadar..." Bu sözü çok seviyorum, çünkü aşkın ne kadar büyük ve engel tanımaz bir his olduğunu anlatan çok güzel bir söz. Sevgiliniz ile ilişkinizin kaçıncı yılında olursanız olun, hala onu ilk günkü tazelik ve yoğunlukla seviyorsanız ve onun, sizin hayatınızda hala çok geniş bir yeri varsa, sahip olduklarınızın kıymetini ve içinde bulunduğumuz "şu anı" iyi bilin, derim. Çünkü her geçen saniye ömürden gidiyor. Belki de hayatınızın aşkı, ile evlisiniz! Umarım öyledir.Siz de aşkın, sonsuz bir duygu olduğunu düşünüyorsanız, bu sevgililer gününde bayan sevgilinize, sonsuzluğun sembolü olan ve sevgilinizin üzerinde sadeliği ve zarafeti ile göz dolduracak pırlanta sonsuzluk kolyesi hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Eminim, sevgiliniz için, 14 Şubat Sevgililer gününün, en güzel hediyelerinden biri olacaktır.
konu çizgisi
Taşlı Sonsuzluk Kolye

Taşlı Sonsuzluk Kolye

Bayanların takı ve benzeri aksesuarlara karşı hassasiyetlerini hepimiz biliyoruz. Sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için, iyi hediyeler kategorisinde şimdi önereceğim hediye, anahtar şeklinde ve üzeri pırlanta ile süslenmiş gümüş bir kolye. Bazı bayanlar özellikle düz ve sade kolyelerden hoşlanmazlar, daha dikkat çekici ve değişik kolye tercihlerinde bulunurlar. Bence anahtar şeklindeki bu kolye bu tarz kolye modellerinden hoşlanan bayan sevgilinizin ilgisini çekebilir. Tabi anahtarın sembolik bir anlamı da var, hediye edeceğiniz bu gümüş anahtar aynı zamanda sizin sevgilinizin kalbinin de anahtarı olacak. Sevgililer gününde veya yıl dönümü ve sevgilinizin doğum gününde, sevgiliniz için iyi bir hediye arıyorsanız, bu şık kolye zannedersem sizin de hoşunuza gitmiştir.
konu çizgisi
Altın Pırlantalı Fiyonk Kolye

Altın Pırlantalı Fiyonk Kolye

Kedilerin nankör canlılar olduğunu da kim uydurdu? Bilakis bu kediler kolye olarak, sevgililer gününde, sizin aşkınızı sonuna kadar hak eden, sevgilinizin şıklığına şıklık katmaya geliyorlar. Alışılmışın dışında farklı takı ve aksesuarlardan hoşlanan sevgilinize, sevgililer günü için alınabilecek en iyi ve romantik hediyelerden biri. İki kedinin yer aldığı bu şık kolyeyi verdiğim linke ulaştıktan sonra, dikkatli bir şekilde incelediğinizde, yan yana ve birbirlerine sokulmuş olduklarını ve oldukça romantik bir duruş sergilediklerini fark edeceksinizdir. Bu kedilerden biri sizi diğeri sevgilinizi simgeleyecek.
konu çizgisi
Pırlanta Beğen Kolyesi

Bayan Kolyeleri & Pırlanta Beğen kolyesi

Türk Halkı olarak bizler Facebook'u çok sevdik, Türkiye' de yaklaşık 40 milyon kullanıcısı olan facebook'da beğen iconu oldukça popüler hale geldi ve herkes tarafından çok fazla benimsendi. İnternetteki vaktimizin büyük bir bölümünü harcadığımız facebook'a ait beğen (Like) iconu, olağanüstü harika bir tasarımla, zarif bir pırlanta kolye olarak karşımızda. Sevgilinize, sevgililer Gününde veya doğum gününde, yılbaşında, gönül rahatlığı ile verebileceğiniz şık ve iyi bir hediye...
konu çizgisi
İsimli Bebek Ayakizi Kolye

İsimli Bebek Ayakizi Kolye

Bayanların takı merakını bilmeyenimiz yoktur. Erkekler özellikle eşleri ve sevgilileri bayanlarla alış verişe çıktılar mı, ufak çaplı krizler yaşanabiliyor. Bunun en büyük nedeni; bayanların girdikleri mağazalarda ilgili ilgisiz her şey ile fazlası ile zaman geçirmeleri ve eş ve sevgililerini mağazalarda bekletmeleridir. Takı konusunda son yıllarda simetrik ve klasik görüntülü kolyeler yerini daha çok modern ve mesajı olan takılara bıraktı. Görmüş olduğunuz bu üründe salıncakta sallanan mutlu bir bayan figürü kolye yer almaktadır. Sevgilinizin veya eşinizin şıklığına şıklık katacak bir ürün, 925 Ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu özel tasarımlı kolyeyi sevgilinize, eşinize, annenize doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı hediyesi ve bayram hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi

İki İsim Yazılı Alyans Yüzük

İki İsim Yazılı Alyans Yüzük

Bazı hediyeler vardır, belirli günler için üretilir ve sadece o özel günlere ait mesajlar içerir. Gördüğünüz gibi üzerinde birbirine dolanmış iki kalp temalı kalpler yüzüğü, sadece Sevgililer gününe özel olarak üretilmiş bir hediye. Ayrıca kalpler yüzüğünü özel kılan başka bir özelliği de, özel tasarlanmış olan yüzük kutusu! Gül şeklinde tasarlanmış olan kusursuz bir kutu ile bu ürün adresinize teslim edilecek. 14 Ayar yeşil altından yapılmış olan bu yüzük sevginizi ve aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilecek eşsiz ve en güzel sevgililer günü hediyesi olacaktır.
konu çizgisi
Gümüş Sade Kalp Kolye

Bayan Takı Modelleri & Taşlı Gümüş Kalp Kolye 

Sevgililer günü için ve doğum günleri için alınabilecek en güzel hediyelerden bir diğeri de, kalp şeklinde tasarımı ile dikkat çeken bu çok şık ve zarif gümüş kolye! Sevgililer günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce kolye alabilirsiniz, ama bu kolyeyi özel kılan şey, aşkın en güzel sembollerinden biri olan kalp şeklinde tasarlanması ve sevginizi ifade etmesi! Sevgilinizi, yaklaşan 14 Şubat sevgililer gününde romantizmin zirvesine taşıyacak bu hediye, çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.
konu çizgisi
Bayan takı modelleri

Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye

İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi "Sinem" ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde oluyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor size. Konuyu çok uzatmadan. Sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, şüphesiz onun isminin yazılı olduğu bu altın kolyedir. Sevgiliniz, şu an sizin artık eşiniz ise, eşinizi bu sevgililer gününde bu hediye ile onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde...
konu çizgisi
Bayan takı modelleri

Pırlanta Altın Kalp Yüzük


Az önce yukarıda belirttiğim gibi sadece belli günlere özel olarak üretilmiş hediyelerden bahsetmiştim. Bu ürün de yine Sevgililer gününe özel olarak üretilmiş hediyelerden biri. Sizin ona sevginizden ve aşkınızdan sonra, sevgilinizin veya eşinizin, sevgililer gününde mutlu olmasında pay sahibi olacak diğer özel hediye; kalbimdesin altın yüzüğü. Bu ürün de yine 14 ayar altından üretilmiş ve eşsiz gül kutusu içerisinde satılmaktadır. Bu hediyeniz ile sevgiliniz, sevgililer gününün en özel insansı olacak...
konu çizgisi
İsim Yazılı Tablet Kolye

İsim Yazılı Tablet Kolye

Bazen insan biricik aşkına olan sevgisini avazının çıktığı kadar haykırmak istiyor, ama maalesef öyle kalabalık şehirlerde yaşıyoruz ve böyle bir çılgınlık yaptığınızda etrafınızdan size kötü bakışlar gelebilir. Gerçi bu şekilde taksim meydanında haykıran birinin bizzat gidip elini sıkıp, tebrik etmek isterim. Bu cesareti gösterdiği için. Siz aşkınızı haykırarak söylemeye cesaret edemiyorsanız, gelin bunu güzel bir hediye ile haykırın. Görmüş olduğunuz kalpli pırlanta kolye de yine çok güzel ve çok romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Veya gelin hem sevginizi haykırın hem de bu pırlanta kolyeyi sevgilinize hediye edin. Pırlanta kelimesi fiyat olarak sizi korkutmasın, ilgili linkten fiyat bilgisine ulaşırsanız orada bence böyle bir hediye için iyi ve makul bir fiyatının olduğunu siz de fark edeceksinizdir.
konu çizgisi
Altın Kaplamalı Gümüş Tek Tarafı Taşlı Kalp Kolye

Altın Kaplamalı Gümüş Tek Tarafı Taşlı Kalp Kolye


Uygun fiyatı ile, sevgilinizin şıklığını tamamlayacak, harika ve özel bir tasarıma sahip, kalpli gümüş kolye, en güzel sevgililer günü hediyelerinden biri. Sevgiliniz ile henüz evli değilseniz şayet, muhtemelen sevgililer gününde, sizin için özel olan mekanlardan birinde buluşacak ve bir şeyler yedikten içtikten sonra, sıra sizin sevgililer günü için sevgilinize beğendiğiniz hediyeyi vermeye gelecek. Özel kadife kutusundan çıkartıp boyununa takacağınız, gümüş kalpli kolyeye sevgiliniz bayılacaktır eminim. Korkmayın, sevgililer günü için harika bir hediye beğendiniz çünkü. Siz beğendiyseniz sevgiliniz de beğenecektir.

konu çizgisi
tektaş yüzük

İsim Yazılı Pırlanta Tektaş

Sevgililer günü bir şova çevirmek de sizin elinizde. Nasıl mı? Belkide şu an bu yazıyı okuyanlar arasında, yaklaşan sevgililer gününde, sevgilisine "Benimle evlenir misin?" diyebilecek cesarete sahip, birkaç cesur adam vardır. Olur, olur! Bunu bilemeyiz ya! Gerçekten de sevgililer gününde, sevgilisinin önünde diz çöküp, özel kutusu içerisinde bulunan bu tek taş yüzüğü sunmak isteyenler varsa, bence bu fiyata bulabileceğiniz en iyi tek taş yüzüklerden birini satın almış olacaksınız. Sade ve şık tasarımı ve üzerindeki 0,10 Ct (Karat) değerindeki pırlanta ile, sevgiliniz hem aldığı hediyeden, hem de sizin ona yaptığınız tekliften dolayı, kendisini dünyanın en mutlu kişisi hissedecektir. Kesinlikle muhteşem bir sevgililer günü hediyesi...
konu çizgisi
Kalpli İsimli Sonsuzluk Kolye

Kalpli İsimli Sonsuzluk Kolye

Sevgililer günü hediye fikirlerimize hazır değerli taşlardan giriş yapmışken, devam edelim mi? Gördüğünüz gibi mükemmel bir tasarıma sahip bu gümüş kolye de yine güzel bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin takı konusundaki beğenilerini de göz önünde bulundurarak, sevgililer gününde ona bu değerli kolyeyi hediye edebilirsiniz. Hediyenin en büyük amacı, hediye aldığınız kişinin kendini özel hissetmesi ise, böyle bir kolye sevgililer günü için kesinlikle iyi bir hediye seçimi olacaktır.
konu çizgisi
İki Harfli Kalpli Tablet Kolye

İki Harfli Kalpli Tablet Kolye

Sevgililer gününde, sevgilisine illa da bir takı almak isteyenler için, aynı zamanda fiyatı da bütçemi sarsmasın düşüncesinde olanlar için , harika bir kolye önereceğim şimdi. Kalp şeklindeki gümüş ve özel zirkon taşlarından oluşmuş ve her şeyi ile aşk kokan bu ürünü de sevgililer günü için hediye önerilerim arasına ekliyorum.
konu çizgisi
Pırlantalı Love Kolye

Pırlantalı Love Kolye

Kadınlar, erkeklerin kendilerine hediye ettiği takılar için, genelde erkeklerin takı seçme konusunda zevksiz olduklarını düşünürler. Sırf sevgilisine ve onun hediyesine saygısızlık olmasın diye, takıyı üzerlerinde taşırlar. O da sadece sevgilileri ile buluşacakları günlerde. Bilmiyorum belki de ben yanılıyorumdur. Sevgililer günü için, sevgilinize hemen hemen her kıyafeti ile uyum sağlayacak ve fiyatı açısından da bence çok uygun olan bu gümüş kolyeyi hediye etmeyi düşünebilirsiniz.
konu çizgisi

Kişiye Özel İncili Harf Kolye

Kişiye Özel İncili Harf Kolye

Blogumda arama kutusuna pac-man diye aratırsanız şayet, bu sevimli atari kahramanının ne kadar çok ürünlerinin olduğunu fark edeceksiniz. Sevgililer günü için bayanlara hediye konusunda şimdi önereceğim hediye de yine sevimli kahraman Pac-man'e ait! Sevgilinize sevgililer günü için farklı ve dikkat çekici bir yüzük veya takı hediye etmeyi düşünüyorsanız, pırlanta ile süslenmiş ve üç parmağın da geçebileceği bu şık yüzük setini sevgilinize hediye edebilirsiniz. Pac-man pırlanta yüzük de yine çok iyi bir sevgililer günü hediyesi olur düşüncesindeyim.

konu çizgisi
bayan yüzükleri
 
Top